Po mieście – tylko rowerem

Po mieście – tylko rowerem

Kraków to miasto przyjazne dla rowerzystów, już od dawna mówi się o potrzebie promowania takiego środka transportu, zwłaszcza wśród turystów oraz osób jakie sceptycznie spoglądają na takie rozwiązanie.

Oczywiście nie od dziś mówi się o problemie jakim jest coraz większa ilość samochodów jak i wytwarzanych w tym aspekcie spalin, jazda rowerem to nie tylko samo zdrowie, to także skuteczna walka z zagadnieniem jakim jest smog.

Stworzenie odpowiedniej infrastruktury, zagwarantowanie rowerzystom optymalnych warunków gwarantujących swobodne, niekiedy szybkie dotarcie do ważnych i strategicznych pod względem turystycznym miejsc, przyniosło oczekiwany efekt.

Postaw na rower

Zwłaszcza turystyka rowerowa jest czymś, co w ostatnich latach rozwinęło się w tym mieście na całkiem przyzwoitym poziomie, jednak dla wielu z nas rower to nieodzowna część codziennego życia.

Przemieszczanie się po Wrocławiu za jego pośrednictwem, pozwala nam na zwiedzanie go z perspektywy jaka dotychczas zapewne była dla wielu z nas nieznana, czas najwyższy to zmienić.